Amsterdam - Het B2C Consumer Insights-team van DPG Media Publishing, een toonaangevende uitgever in België en Nederland, is op zoek naar een Lead Consumer Insights voor de Nederlandse & Vlaamse markt, met standplaats Amsterdam of Antwerpen.
De missie van het team is om de stem van de consument binnen de organisatie te zijn. We geven onze collega’s een duidelijk beeld van onze (potentiële) klanten en zorgen ervoor dat de klantbehoeften de drijfveren zijn van onze marketing-activiteiten en productontwikkelingen. We verzamelen strategische en operationele marketinginzichten en zetten deze om in waardevolle aanbevelingen voor de business.
Als lead van het team ben je ‘meewerkend voorman/-vrouw’. Je bepaalt de Consumer Insights-strategie in nauwe samenwerking met de leidinggevende Value Manager en werkt ook zelf aan kwantitatieve en soms kwalitatieve onderzoeksprojecten. Daarnaast geef je leiding aan een team van twee marktonderzoekers.
Wat ga je doen:
Jij hebt:
Wij bieden jou
Als hét grootste mediabedrijf van Nederland staan we open voor alle talent in de maatschappij. Wij roepen kandidaten met een diverse achtergrond in de breedste zin van het woord dan ook op om te solliciteren op deze functie. Juist door de verschillen tussen collega’s ontstaan verrassende inzichten en innovatieve oplossingen. En dat past dan weer heel erg goed bij ons als organisatie. We zijn benieuwd wie jij bent en welke kwaliteiten en ervaring jij meebrengt.
Word jij onze nieuwe collega? Solliciteer dan nu!
Wij doen graag onze werving zelf en wensen niet samen te werken voor de invulling van deze rol.
Nog meer redenen om bij DPG Media te willen werken
Bij DPG Media werken we voor meer dan 90 sterke nieuwsmerken, magazines, televisieprogramma’s, radiostations en online services zoals Qmusic, NU.nl, Tweakers, Libelle, VTM en meer. We bereiken maandelijks ruim 90% van de Nederlanders en 8 op de 10 Vlamingen.
We bieden je een professionele werkomgeving waarin we vrijheid enorm belangrijk vinden. We geven je alle ruimte om aan je toekomst te werken door het aanbieden van workshops en trainingen. Voel je vrij om bij ons ondernemer, leerling en teamspeler te zijn, en vooral om jezelf te zijn. Bij DPG Media is iedereen welkom. Dus solliciteer, wat je achtergrond ook is. Er staan ruim 5.500 slimme collega’s te popelen om je op te nemen in een team, of dat nou een projectteam, een pubquizteam of een sportteam is.
Ontdek wat wij je te bieden hebben of leer onze tech organisatie kennen! En, als je toch bezig bent, vind je ons ook op LinkedIn en Twitter.